logo žirafa

Vítejte na stránkách širokého výběru

OBJEDNÁVEJTE VÝHODNĚ!
Zašlete nám své POPTÁVKY
nechte si od nás udělat kalkulaci
O společnosti
Žirafa Stavebniny s.r.o. je schopna svým zákazníkům dodat materiál pro stavbu a vše včas dopravit na určené místo. Dvě střediska této divize
■ Stavebniny
■ Doprava
spolu úzce spolupracují a díky tomu jsou schopny kvalitně a včas zajistit vše potřebné.

Stavebniny
Žirafa Stavebniny nabízí svým zákazníkům kompletní sortiment stavebního materiálu nejen pro hrubou stavbu, jako jsou cihly, tvárnice, izolace, střešní krytiny atd., ale i obklady, dlažby, sanitární keramiku a stavební chemii pro ty nejnáročnější stavební práce. Díky vysoké profesionalitě zaměstnanců a kvalitní spolupráci s výrobci můžeme nabídnout zákazníkům, a to nejen v prodejně, ale i přímo na stavbách, cenově a technicky nejvýhodnější řešení jejich požadavků.
Dodávky stavebního materiálu jsou doplněny nabídkou služeb Dopravy a obchodním partnerům usnadňují jejich stavbu.

Doprava
Nedílnou součástí kompletní nabídky je středisko Doprava. Disponuje vozidlem s valníkovou nástavbou a hydraulickou rukou, která umožňuje snadné složení přepravovaného materiálu jak z auta, tak z vleku. Dalším vozidlem je nosič kontejneru bikram, určeného pro odvoz suti a jiného odpadu nebo pro rozvoz sypkých stavebních materiálů. Toto vozidlo lze také používat pro přepravu paletového zboží i v soupravě s vlekem.

Středisko Doprava spolupracuje také jako smluvní dopravce pro externí zákazníky a obchodní partnery, kde uplatňuje své zkušenosti při vytěžování vozidel u doprav na větší vzdálenosti. Zprostředkuje také sjednání těžké manipulační techniky (např. jeřábů apod.)
Společnost je zapsaná v obch. rejsříku vedeném MS v Praze, odd. C, vložka 287875.
IČ: 06723896
DIČ: CZ06723896

 

oddelovac
Všechna práva vyhrazena, Stavebniny Žirafa - Kladno
design /A\ www.graphica.cz
© Stavebniny Žirafa - partner pro stavby