logo žirafa

Vítejte na stránkách širokého výběru

OBJEDNÁVEJTE VÝHODNĚ!
Zašlete nám své POPTÁVKY
nechte si od nás udělat kalkulaci
O společnosti
ŽIRAFA STAVEBNINY je schopna svým zákazníkům dodat materiál pro stavbu, zapůjčit nářadí i těžkou techniku a vše včas dopravit na určené místo. Tři střediska této divize
     ■ Stavebniny
     ■ Stavební půjčovna
     ■ Doprava
spolu úzce spolupracují a díky tomu jsou schopny kvalitně a včas zajistit vše potřebné.

Stavebniny
ŽIRAFA Stavebniny nabízí svým zákazníkům kompletní sortiment stavebního materiálu nejen pro hrubou stavbu, jako jsou cihly, tvárnice, izolace, střešní krytiny atd., ale i obklady, dlažby, sanitární keramiku a stavební chemii pro ty nejnáročnější stavební práce. Díky vysoké profesionalitě zaměstnanců a kvalitní spolupráci s výrobci můžeme nabídnout zákazníkům, a to nejen v prodejně, ale i přímo na stavbách, cenově a technicky nejvýhodnější řešení jejich požadavků.
Dodávky stavebního materiálu jsou doplněny širokou nabídkou služeb např. Dopravy a Stavební půjčovny, které obchodním partnerům usnadňují jejich stavbu.

Stavební půjčovna
Široký sortiment stavební půjčovny umožňuje řešit veškeré požadavky našich zákazníků. Jsme schopni uspokojit potřeby menších stavebníků zapůjčením ručního nářadí např. el. vrtaček, pil, kladiv. Stejně tak můžete kompletně vybavit i velké stavby skladovými či kancelářskými buňkami, mobilním oplocením, lešením i stavebními stroji, např. vibračními deskami, pěchy, vibrátory, vrátky nebo skluzy. Pro základní stavební práce můžeme zajistit stavební mechanizaci, jako jsou traktorbagry nebo smykové nakladače.

Doprava
Nedílnou součástí kompletní nabídky je středisko Doprava. Disponuje čtyřmi vozidly s valníkovou nástavbou a hydraulickou rukou, která umožňuje snadné složení přepravovaného materiálu jak z auta, tak z vleku. Dalším vozidlem je nosič kontejneru bikram, určeného pro odvoz suti a jiného odpadu nebo pro rozvoz sypkých stavebních materiálů. Toto vozidlo lze také používat pro přepravu paletového zboží i v soupravě s vlekem.

Středisko Doprava spolupracuje také jako smluvní dopravce pro externí zákazníky a obchodní partnery, kde uplatňuje své zkušenosti při vytěžování vozidel u doprav na větší vzdálenosti. Zprostředkuje také sjednání těžké manipulační techniky (např. jeřábů apod.)
Společnost je zapsaná v obch. rejsříku vedeném MS v Praze, odd. B, vložka 16171.
IČ: 16978307
DIČ: CZ 16978307

 

oddelovac
Všechna práva vyhrazena, Stavebniny Žirafa - Kladno
design /A\ www.graphica.cz
© Stavebniny Žirafa - partner pro stavby